سلنگ دوکس جونام

امروز واسه من یه روز فوق العادست و واسه همین اومدم در خوشحالی آپ کنم! 

همه چیز خیلی خیلی عالیه همونجور که انتظارشو داشتم 

البته شاید شما زیاد از حرفام سر در نیارین ولی همین که خودم سر در میارم کافیه

 دو روز پیش تولد خواهرم بود و شب قبلش یه تولد کوچیک واسش گرفتیم کل بازارو با بابام گشتم

تا اخرش یه چیز خوشگل واسش پیدا کردم

تولدت مبارک عزیز دلم الهی ۳۰۰۰۰۰۰ ساله شی(البته اگه تا ۲۰۱۲ همگی نابود نشیم!!!)

 

خلاصه امروز از اون روزاییه که من در حد تیم ملی اسپانیا شارژم و کلی ذوق دارم 

دیشت تا سر حد مرگ با پوریا چتیدم و برای اولین بار دعوا نشد جای تعجب داره!

راستی اول ازهمه یه  اس ام اس خیلی باحال که امروز واسم اومد واستون تعریف کنم:

دعای یک کودک: خدا جون به خانومای فقیری که  عکسشون تو گوشی بابامه

 و لباس ندارن لباس بده

اینم از پاکی نیت بچه ها و هیز بودن آقایونشما نمیدونین چقد عصبانی میشم وقتی یه شماره ی

ناشناس به آدم اس میده و وقتی میپرسی شما میگه یه دوست و هر چی میپرسی کدوم دوست فقط

چرت میگهچقد ادم دیوونه تو دنیا  پیدا میشه

 

امروز با یه آپ هالیوودی اومدم بیوگرافی و والپیپرای توپ کیت وینسلت بازیگر  نقش رز تایتانیک 

اول از همه بیوگرافی:

 

http://www.enjoyfrance.com/images/stories/world/celebrities/kate-winslet.jpg

 

كیت الیزابت وینسلت مشهور به رز انگلیسی با 168 سانتی متر قد یكی از بازیگران معروف هالیوود است.از كیت می پرسم كه كدام یك از شخصیتهایی كه تاكنون در نقش آنها بازی كرده است بیشتر علاقه دارد. او جواب می دهد بالسی. او ترجیح می دهد چكمه بپوشد تا كفش معمولی چون احساس می كند پاهایش بر روی زمین استوارتر است.

بیوگرافی کیت وینسلت

كیت وینسلت در 5 اکتبر سال 1975 در شهر لندن کشور انگلستان متولد شد.او در یك خانواده هنرپیشه بدنیا آمد پدرش راجر وینسلت و مادرش سالی بریج ـ وینسلت هر دو بازیگر بودند پدربزرگ و مادربزرگ مادری او الیور و لیندا بریج هم در كار تئاتر بودند و دایی او رابرت بریج در كار صحنه تئاتر مشغول به كار بود.كیت هم در سن كم به سمت استعداد خود رفت. او در سن 11 سالگی در یك پیام بازرگانی ایفای نقش كرد. تبلیغ برای پفکهای شکری ، نوعی غذای کودک.


 او درس هنرپیشگی را در همان سن شروع كرد و نتیجه آن راه یافتن به دبیرستان هنر بود. در چند سال بعد او به طور مرتب در تئاتر ایفای نقش می كرد. كیت اجرا در مدرسه هنر را ادامه داد

 او اولین بازی خود را در سن 17 سالگی در نقش یك نوجوان در فیلم Heavenly Creatures بازی می كرد در این فیلم دو دختر نوجوان مرتكب یك قتل حیوانی می شوند اگر چه این فیلم خیلی معروف نشد ولی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت.

 

 

كیت هنوز یك بازیگر نه چندان معروف بود. او سال بعد (1995) را با بازی در فیلم Sense and Sensibility گذراند. اما او با این فیلم خود را به عنوان یك ستاره مطرح كرد. او پاداش خود را با یك جایزه از آكادمی انگلیس و یك نامزدی اسكار برای هنرپیشه نقش مقابل دریافت كرد. او مسیر موفقیت را در سال 1996 با فیلم حملت ادامه داد.

اما نقشی كه او را از یك هنرپیشه عادی به یك هنرپیشه جهانی تبدیل كرد. فیلم تایتانیك ساخته جیمز كامرون بود. (محصول 1997). او در این فیلم نقش رز دویت بوكاتر یك نجیب زاده لب قرمز آتشی مزاج را بازی می كرد. او در مقابل لئوناردو دی كاپریو ظاهر شد. عملكرد خوب كیت سبب شد كه یك نامزدی اسكار به عنوان بهترین هنرپیشه زن نصیب او شود و او جوانترین هنرپیشه ای بود كه دوباره به این افتخار می رسید.

 بعد از موفقیت بیش از انتظار تاینانیك كیت وینسلت به پروژه های مستقل اكتفا كرد. در سال 1998در فیلم «شكسپیر عاشق» و در سال 1999 در فیلم آنا و پادشاه بازی كرد. كیت در سن 29 سالگی چهارمین نامزدی برای یك جایزه آكادمیك را دریافت كرد و او هنوز جوانترین هنرپیشه ای است كه این افتخار را دارد.       

 

وینسلت به خاطر شوخی هایی كه با بدجنسی همراه است و تعصب خانوادگی معروف است. او دو خواهر به نامهای آنا وینسلت و بس وینسلت دارد كه هر دو هنرپیشه هستند. او یك برادر به نام جاش دارد.

 او در سال 1998 با جیمز تریپلتون دستیار كارگردان ازدواج كرد. آنها در سال 2000 صاحب یك دختر شدند و در سال 2001 از یكدیگر جدا شدند. كیت در سال 2003 با سم مندز كارگردان ازدواج كرد و حاصل این ازدواج هم یك دختر بود.

كیت و لئوناردو دی كاپریو دوستان بسیار نزدیكی هستند. فرزندانش به لئوناردو دایی لئو می گویند او در یك مصاحبه اعلام كرد كه یكسال (از آوریل 2006 تا آوریل 2007) را به خود مرخصی داده تا وقت بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

كیت درباره پدر و مادرش می گوید: «مامان و بابا بیشتر با من دوست بودند تا پدر و مادر، آنها هیچگاه دلواپسی و تشویش برایم بوجود نیاوردند آنها به من آموختند خودم باشم.

  

 

  

فیلم‌ها

۲۰۰۸ - جاده انقلابی ۲۰۰۸ - کتاب‌خوان ۲۰۰۶ - تعطیلات (اریس) ۲۰۰۶ - تمام مردان شاه (آن استانتون) ۲۰۰۶ - بچه‌های کوچک (سارا پیرس) ۲۰۰۵ - عشق و سیگار (تولا) ۲۰۰۴ - در جستجوی نورلند (سیلویا لولین دیویس) ۲۰۰۴ - درخشش ابدی یک ذهن پاک (کلمنتاین کروچینسکی) ۲۰۰۳ - زندگی دیوید گیل (بتسی بلوم) ۲۰۰۳ - شیرجه:فیلم (کلار) ۲۰۰۱ - اریس (اریس موردوک جوان) ۲۰۰۱ - معما (هستر والاس) ۲۰۰۰ - قلم‌پرها (مدلین لکرک=مدی) ۱۹۹۹ - دود مقدس (روت بارون) ۱۹۹۸ - مو فرفری زشت (جولیا) ۱۹۹۷ - تایتانیک (رز دویت بوکیتر) ۱۹۹۶ - هملت (اوفلیا) ۱۹۹۶ - جود (سو برایدهد) ۱۹۹۵ - احساس و حساسیت (ماریان داشوود) ۱۹۹۵ - کودکی در دربار شاه آرتور (شاهزاده سارا) ۱۹۹۴ - موجودات آسمانی (ژولیت هولم)


 نامزدی و جوایز

۱۹۹۵: بهترین بازیگر نقش مکمل زن - احساس و حساسیت، (نامزد)

 ۱۹۹۷: بهترین بازیگر نقش اول زن - تایتانیک، (نامزد)

 ۲۰۰۱: بهترین بازیگر نقش مکمل زن - آیریس، (نامزد)

 ۲۰۰۴: بهترین بازیگر نقش اول زن - درخشش ابدی یک ذهن پاک، (نامزد)

۲۰۰۶: بهترین بازیگر نقش اول زن - بچه‌های کوچک، (نامزد)

 با نگاهی به زندگینامه وی تفاوت حرفه ای بودن سینما در دنیا و کاملا آماتور بودن آن در ایران مشهود است . البته تفاوت سرسام آور درآمدها و هزینه ها در غرب و شرق را هرگز نباید فراوش کرد .

 

و حالا هم والپیپراش  روشون کلیک  کنینFlower

gw1tut30ccxjh8p3owdd.jpgod7dqfwc7v1hqe8d2nu.jpg41kv7wj2lrchq9weka3.jpg

7tvxrvs0qr2gc6t7ik5g.jpgoa24cjziic23682bsvl7.jpgt5x1k543e3guub4fysx5.jpg

پ.ن: برخلاف اون چیزی که تو پست قبل نوشتم دارم هر روز تو اون وبم آپ میکنم!خوشحال

میشم یه سری بزنین*.•. .•* شیطونی های دخملونه*.•. .•*

پ.ن۲: من به شدت از دخترای لوس و دو به هم زن بدم میاد .و اگه بخوام خیلی راحت

بدبختشون   میکنم پس بعضیا حواسشون رو جمع کنن و تو چیزی که بهشون مربوط نیس دخالت نکنن

 که واسشون خیلی بد تموم میشه

 

پ.ن۳:بهتون بر نخوره این پ.ن قبلی در جواب بعضیا بود وگرنه من

 اصلا خشن نیستم

 پ.ن۴:دوباره takin back my love رو گذاشتم آ هنگ وب عاشقشم

+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 21:27  توسط ××مائده××   |